Jak vybrat vhodného dodavatele webu?

1. Jste dodavatel všech částí webových stránek?

Kvalitní dodavatel webových stránek dokonale ovládá své programátorské řešení stránek. To je nejdůležitější požadavek pro dlouhodobou spolupráci. Mnoho firem, zejména reklamních agentur používá pro programování externisty, kteří se nejen velmi liší v kvalitě dodaných webových stránek, ale hlavně je v případě potíží těžké je sehnat.

Většinou jen grafiku je možné dodat externě, pokud zajistíme, aby součástí dodávky od externího dodavatele byly zdrojové grafické soubory a zároveň, aby na grafika dohlížel zkušený návrhář webových stránek.

pevat.com odpověď: V pevat.com používáme výhradně interní zdroje pro programování stránek a za kvalitu i servis ručíme!

2. Půjde webové stránky později optimalizovat pro vyhledávače (SEO) bez dodatečných nákladů?

Často dostáváme do správy webové stránky založené na nekvalitním redakčním systému. Často systém neumožnuje měnit ani základní vlastnosti důležité z pohledu optimalizace.

Stránky s nekvalitní strukturou zdrojového kódu, nečitelnou vyhledávači se prakticky nedají rozvíjet ani optimalizovat. Stránky jsou často na oko velmi krásné, ale ve vyhledávačích jsou daleko vzadu. Musíme často provést kompletní přeprogramování stránek. Zákazníci jsou velmi zklamaní, že zaplatili 50tisíc jen za vzhled stránek, protože jinak jim stránky byly k ničemu.

pevat.com odpověď: Všechny pevat.com stránky jdou velmi dobře optimalizovat pro vyhledávače a může je optimalizovat kdokoliv bez dalších dodatečných nákladů na přeprogramování.

3. Kolik nás bude stát servis webových stránek?

Mnoho klientů si při objednání webových stránek neuvědomí, že na stránkách je často třeba permanentně pracovat. Na začátku se rozhodnout pro dodavatele s nižší počáteční cenou a následně jsou překvapeni, když každá změna je účtována s hodinovou sazbou blížíce se 1000,-Kč a velkým množstvím hodin.

pevat.com odpověď: Hodinová sazba pevat.com pro drobný servis webových stránek je 600,-Kč/hod. Drobný servis představuje práce na daném úkolu v rozsahu méně než 3 hodiny najednou.

Používáme vlastní redakční systém a velmi zkušené interní programátory. Proto většinu úprav provedeme velmi rychle, kvalitně a celkově levněji!

4. Jaké služby jsou v základní ceně webových stránek?

pevat.com odpověď: Většinu položek, které jsou v ceně stránek od pevat.com najdete v nabídce, další věci, které se běžně neuvádějí v nabídce, ale považujeme je za standard.

  • Telefonická podpora nebo podpora e-mailem po dobu 1 roku.
  • Bezplatné konzultace v sídle firmy po dobu 1 roku.
  • Bezplatná a rychlá oprava chyb po dobu 1 roku.

5. Bude se o nás starat i po předání webových stránek?

Velmi často se stává, že po předání stránek ztrácí dodavatel stránek o zákazníka zájem, protože další servis a starání se o zákazníka je pro firmu neefektivní a nevýnosné. Důležité je proto zeptat se zákazníků dodavatele, jestli se o ně stará a jak rychle.

pevat.com odpověď: Budeme rádi, když se našich zákazníků zeptáte, jak jsou s naší prací spokojení.

Nejsme ani dokonalí ani nejlepší. V posledním roce se nám, ale podařilo vypracovat velmi efektivní systém řízení procesů, díky kterému jsou všechny úpravy provedeny podle požadavku klienta.

6. Bude později možné případné vylepšení a rozšíření stránek za stejné ceny?

pevat.com odpověď: Ano všechny běžně nabízené moduly je možné u pevat.com objednat po dobu až 2 let od vytvoření stránek za běžné ceníkové ceny. Další vylepšení a rozšíření stránek bude vypočteno na základě ceníkové ceny 600,-Kč/hod.

Kam dále?

Máte vybráno?

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.