Online marketing

Nevíte, co je to internetový marketing? Lze říci, že je to komplexní řešení pro zvýšení návštěvnosti vašich stránek, tržeb nebo poptávek, zvýšení poměru konverzí vzhledem k jedné návštěvě nebo zvýšení povědomí o vaší značce. Jsme specialisté internetového marketingu - prozraďte nám vaše přání a pokusíme se ho co nejrychleji vyplnit.

Optimalizace pro vyhledávače
SEO

Optimalizace pro vyhledávače - SEO - je komplexní proces, který vám pomůže se zviditelněním ve vyhledávačích a získáním lepších pozic ve vyhledávání.

zobrazit

PPC kampaně

Placená reklama může na váš web přivést spoustu relevantních uživatelů, kteří budou plnit vaše cíle. Důležitá je nejen tvorba, ale i správa PPC kampaní.

zobrazit

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě jsou pro většinu podnikatelů velmi důležitým zdrojem návštěvnosti i tržeb. Lze navíc snadno komunikovat s vaší cílovou skupinou osob.

zobrazit

Linkbuilding
Budování zpětných odkazů

Linkbuilding je anglickým výrazem pro získávání zpětných odkazů. Zpětné odkazy jsou pak nedílnou součástí úspěšného internetového marketingu.

zobrazit

Porovnávače cen zboží

Založení a správa zbožových porovnávačů by měla patřit k základním optimalizačním technikám e-shopů. Buďte vidět na dalším z kanálů a zvyšte tržby e-shopu.

zobrazit