Analýzy a poradenství

Příprava webových stránek nebo e-shopu je pro běžného uživatele stejně náročná, jako návrhy na vylepšení. Díky rokům zkušenostem můžeme nabídnout analýzy webů - ať už SEO, technické stránky nebo vyhodnocení celého internetového marketingu. Z analýz a poradenských služeb získáte mnoho podnětů na zlepšení (úkolů), které budete moci předat svému webdeveloperovi nebo nám k přípravě nových stránek.

Než začneme

Než se začne pracovat na výrobě webových stránek, internetového obchodu nebo na komplexním internetovém marketingu, důležitá je příprava dvou základních analýz. Díky analýze klíčových slov a struktury kategorií ve webové prezentaci získáte náskok před konkurencí. Rádi vám také pomůžeme nejen s návrhy úprav jednotlivých možností propagace, ale navrhneme vylepšení pro celý online marketing.

Analýza klíčových slov

Analýza klíčových slov je základním kamenem úspěšné optimalizace stránek. Vhodně vytvořená analýza nám ukáže slovní spojení, která jsou hledána.

zobrazit

Vylepšení prezentace

Webové stránky, e-shop nebo marketing - to vše lze vylepšovat. Díky mnoha analýzám nebo jedné komplexní analýze lze získat přehled potřebných úprav, z kterého pak jednoduše připravíme konkrétní zadání.

SEO analýzy a audity webu

SEO analýza je výstup, který vyhodnocuje různé SEO faktory webu. Díky této analýze získáte podklady pro potřebné technické úpravy nebo úpravy v obsahu.

zobrazit

Analýzy a audity PPC kampaní

PPC kampaně jsou pro mnoho firem nezbytné a často tvoří velmi nákladnou položku marketingu. Analýza navrhne zlenění a zvýšení efektivity kampaní.

zobrazit

Analýza sociálních sítí

Analýza sociálních sítí je důležitá pro tvorbu příspěvků i kampaní v sociálních médiích. Kromě obsahu se věnujeme také návrhu na vylepšení profilů.

zobrazit

Výběrová řízení

Chcete získat výhodu nad konkurencí ve výběrovém řízení a připravit nabídku na web, který bude splňovat všechny podmínky? Nebo budete vypisovat výběrové řízení na webové stránky/e-shop/marketing a chcete poradit s podmínkami řízení?