Analýza technických parametrů stránek

Analýza technických parametrů stránek vám pomůže zlepšit mnoho důležitých parametrů na webu. S vylepšením technického řešení přijde obvykle zlepšení pozic v organickém vyhledávání, zlepšení UX a navýšení konverzního poměru na webu (při stejné návštěvnosti nakoupí více uživatelů).

Co analýza technických parametrů ukáže?

Technické parametry řešíme téměř všechny v SEO analýze webu. Proč technickou analýzu? Možná nevyužijete celou SEO analýzu, s obsahem si necháte radit od někoho jiného nebo jste se svým obsahem spokojeni. Proto je tu analýza technických parametrů webu.

Parametry, které běžně řešíme:

  • filtrace, indexace
  • struktura adres a vlastnosti URL
  • sémantika nadpisů
  • sitemap.xml a robots.txt
  • rychlost webu
  • certifikát HTTPS

Kromě výše uvedených můžeme po domluvě zjišťovat i nedostatky v rámci CSS a dalších součástí webu, které mohou stránky zpomalovat nebo způsobovat nepříjemnosti vyhledávačům či uživatelům.

Proč si vybrat pro analýzu nás?

Máme za sebou úspěšné roky poradenství a připravili jsme již desítky analýz různých typů. Práce na analýzách nás navíc baví! Vždy dostanete komplexní výstup, který splní přesně to, co si předem domluvíme. Díky týmu konzultantů internetového marketingu, kodérů a programátorů pro vás připravíme něco, co využijete na 100 %.

Cena technické analýzy webu

Cena analýzy je pohyblivá - u menších projektů se může jednat o pár hodin, u velkých e-shopů a rozsáhlých webů můžeme analýze věnovat desítky hodin. Cena může být stanovena za celý výstup, většinou se s našimi klienty dohodneme na platbě v rámci hodinové sazby.

Při technické analýze se nevěnujeme obchodní úspěšnosti projektu, řešíme pouze technickou stránku webu!

Jste pro technickou analýzu rozhodnuti nebo chcete vědět více detailních informací? Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.