Zvýšení tržeb a poptávek

Potřebujete zvýšit tržby e-shopu nebo zasílání poptávek na vašem webu? Často se setkáváme s weby, které mají dobré pozice v organickém vyhledávání, ale konverzní poměr je nízký. Zde najdete pár marketingových tipů na zvýšení vašich výdělků.

PPC kampaně

Nejrychlejší cestou pro přivedení uživatelů na vaše stránky jsou PPC kampaně. Mnohdy lze za nízký rozpočet získat obraty, na které byste pouze pomocí optimalizace pro vyhledávače čekaly měsíce.

Obsahový marketing

Důležité pro získání zákazníka je poskytnutí dostatečně kvalitního obsahu. Pokud k vám na web někdo zavítá, důležitý je relevantní obsah. Pokut poskytnete zákazníkům dostatečné informace a přesvědčíte je o tom, že jste pro ně ti praví, nakonec si získáte jejich důvěru. Díky obsahovému marketingu je zvýší nejen kvalita stránek jako takových, navýšíte hlavně konverzní poměr.

Linkbuilding

Pomocí budování odkazového portfolia - zpětných odkazů - můžete přivést na svoje stránky mnoho lidí. Pokud pracujete s odkazy především pro posílení pozic ve vyhledávání, chybu neděláte. Texty s odkazy nebo bannery umístěné za poplatek by měly podpořit vaši značku. Posílení brandu je skvělou možností, jak v budoucnosti ušetřit za placené kampaně spoustu peněz. Když se začně vyhledávat váš brand, nemusíte spoléhat jen na placené kampaně nebo složité SEO s mnoha stránkami.

 UX a design

Grafická podoba je věcí jednou, ovladatelnost webu pak druhou. Když se uživatel na webové stránky dostane, musí mít co nejjednodušší přístup k detailu služby nebo produktu a současně s tím musí být možné jednoduché zaslání poptávky či objednání zboží. Návrhy ke zlepšení ovladatelnosti webu řešíme buďto v rámci UX analýzy nebo kompletního poradenství pro zlepšení webové prezentace.

Potřebujete pomoci s navýšením poptávek? Připravíme vám rychlou analýzu webu a návrhy na online marketing. Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.

Mohlo by vás zajímat