Vlastní redakční systém

Redakční systém je naším vlastním výrobkem - díky tomu dokážeme vyrobit jakékoliv webové řešení. Na redakčním systému je možné provozovat e-shop, katalogy nebo webové stránky libovolného rozsahu.

V ceně redakčního systému získáte spoustu praktických funkcí, které vám pomohou s tvorbou obsahu, optimalizací webu nebo převedením uživatelů webu na zákazníky.

Jednoduchá editace obsahu

Obsah můžete jednoduše měnit, přidávat, zařazovat do menu. Nemusíte mít žádné technické znalosti. Pokud zvládnete obsluhovat e-mail, správa obsahu stránek pro vás bude také hračkou.

Automatizovaná práce s obrázky

Obrázky pouze vyberete a systém je automaticky nahraje. Při nahrávání se vytvoří několik variant velikostí obrázků, díky tomu se vaše stránky budou vždy dostatečně rychle načítat. Můžete najednou nahrávat velké množství obrázků nebo obrázky po jedné položce. U obrázků lze rychle měnit popisek - alt - díky kterému je pak dohledatelný ve vyhledávání obrázků.

Přílohy

Přílohy ve formátu PDF, DOCX, XLSX a mnoho dalších můžete nahrávat k jednotlivým stránkám a následně je nechat automaticky zobrazit i s ikonami ve spodní části stránky nebo na tyto přílohy odkázat. Systém také obsahuje ochranu adres příloh proti jejich stahování neautorizovanými návštěvníky.

Novinky

Základní modul novinek obsahuje vše potřebné pro práci s novinkami. Samozřejmostí je možnost anotace novinky, nastavení počtu novinek na úvodní stránce a podobně. Práce s novinkami pro vás již bude zábavou a nebude vás zatěžovat.

Fotogalerie

Pomocí možnosti tvorby fotogalerií získáváte možnost vložit výpis fotografií kamkoli do textu. To text oživí, uživatelům hodně pomůže k lepšímu pochopení vaší nabídky a díky otevírání v nastylovaném okně (pretty photo gallery) vaše stránky budou vypadat profesionálně.

E-shop na webových stránkách

U všech webových stránek si můžete objednat e-shop za velmi výhodných podmínek. E-shop je plně integrovaný do webových stránek a díky tomu lze všechny vaše produkty a služby prodávat přes internet.

Facebook moduly a další základní funkce redakčního systému

Do všech stránek si budete moci sami - na zvolené místo - vkládat Facebook moduly jako jsou tlačítka To se mi líbí, Sdílení a podobně. K dalším funkcím patří ořez obrázků, Kontaktní formulář, Nástěnka, SEO nastavení, Automatická optimalizace stránek, Práce s textem, Tabulky v obsahu, E-mailové šablony, Změny menu, Práva uživatelů nebo Výpis článků.

Modul reference s nadstavbou Mapy

Reference rozšiřují obsah stránek, nabízí možnost umístění interních odkazů a mnoho dalších výhod. Reference s mapou jsou skvělým doplňkem vašeho webu!

zobrazit

Příplatkové funkce redakčního systém

Katalog referencí, Reference na mapě, Kalkulační formulář, FAQ/poradna, Katalog, Speciální fotogalerie, Jazyková mutace, E-mailový zpravodaj, Ankety, Diskuse, Složitější struktura webu, Jiné rozložení různých stránek

V případě zájmu o tyto funkce nás prosím kontaktujte, připravíme vám nabídku na míru.

Kolik stojí redakční systém?

Redakční systém je vždy součástí výroby webových stránek.

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.