Exkluzivní webové stránky

Chcete mít exkluzivní stránky, které budou jak graficky nadstandardní, tak technicky vyspělé? Exkluzivní internetové stránky se skládají z naprosto perfektní a propracované grafiky, konceptu, analýzy klíčových slov a technického řešení.

Jak děláme exkluzivní internetové stránky? Nejdříve si určíme, na jaké uživatele je web zaměřen. Vytvoříme koncept a analýzu klíčových slov, poté individuální grafiku a nakonec naprogramuje technické řešení na míru.

Koncept www stránek

Koncept webových stránek znamená efektivní navržení struktury stránek - jaké informace a obrázky na stránkách budou. U exkluzivního řešení se zaměřujeme na originální rozložení obsahu na stránce podle analýzy klíčových slov, aby byl uživatel správně nasměrován na to, co hledá.

Analýza klíčových slov

Tzv. AKW je tvořena na slovní spojení, která dávají smysl a je uživateli nejčastěji hledaná ve vyhledávačích. U varianty Exclusive se řeší více slovní spojení a budujeme více obsahu, nežli je tomu u levných webových stránek vycházejících ze základní šablony.

Správným konceptem a analýzou klíčových slov docílíme toho, že uživatel po příchodu na stránky do několika sekund najde správné informace, orientuje se ve struktuře webu a nehrozí rychlé opuštění stránek.

Grafika

Propracovaný grafický návrh do nejmenšího detailu vychází z konceptu rozložení na stránce. Cílem grafiky je správně prezentovat, zaujmout a efektivně se orientovat na webu. U exkluzivního řešení se klade důraz na nadstandardní prestiž a originalitu - důležitá je jednoduchost, čistost a nenárnočnost na počítač a využití dat.

Technické řešení

Technické řešení je pozadí webu, které celé stránky technicky spravuje. Jedná se o náš redakční systém, který umožní vkládat libovolně texty, vkládat fotografie a spravovat obsah webu. Redakční systém je připraven tak, aby byl obsah schopen komfortně upravovat uživatel bez programátorské znalosti. U exkluzivního řešení je redakční systém upravován na míru dle technických požadavků s možností rozšíření o další moduly.

Moduly

Moduly jsou nadstandardní funkce webu nebo funkce, které jsou sice v základní ceně, ale není jich třeba využít. Mezi takové moduly může patřít například modul vyhledávání na webu, několika typů formulářů nebo sekce reference. Tyto moduly jsou funkce, které usnadní práci s webem a mnohdy šetří čas a peníze. Pro uživatele se stává web komfortnější. U exkluzivního řešení se tyto moduly ještě upravují na míru dle složitosti funkčnosti.

Výhoda našich služeb je, že děláme vždy stránky na míru a zaměřujeme se na potřeby klienta. Tím docílíme, že i za přijatelné peníze jde udělat efektivní prezentace. Tak co vy na to? Jdete do toho s námi?

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.