Tvorba e-shopů

Nabízíme tvorbu e-shopů a katalogů založené na vlastním řešení. Hlavní výhodou našeho řešení je maximální důraz na optimalizaci pro vyhledávače. K dalším výhodám našich e-shopů patří jednoduchost používání systému, použitelnost pro zákazníky a možnost přizpůsobení vašim individuálním přáním a požadavkům.

Než začneme

Co od e-shopu očekáváte, jak vysoká investice se vám vyplatí a má vaše podnikání online potenciál? To jsou otázky, které je dobré zodpovědět před výrobou e-shopu.

Otázky před výrobou e-shopu

Než se pustíme do e-shopu, je důležité si položit několik otázek. Jak bude vypadat například váš sortiment, jeho cena nebo proces objednávky a expedice?

zobrazit

Ceník tvorby e-shopů

Adekvátní cena e-shopu je hodně proměnná. Záleží na náročnosti výroby a stylování, importech produktů, použitých rozšířeních a nákladech na hosting.

zobrazit

Technické řešení

Technické řešení e-shopů nechte na nás - známe všechny důležité principy a nutnosti. Všechny naše e-shopy nabízejí spoustu pokročilých funkčností a můžete obsah snadno administrovat skrze námi vyvíjený redakční systém.

Vlastní redakční systém

Redakční systém je naším vlastním výrobkem - díky tomu dokážeme vyrobit jakékoliv webové řešení - internetový obchod, webové stránky nebo katalog.

zobrazit

Některé naše reference

Podívejte se na nejzajímavější realizace internetových obchodů z poslední doby. Některé jsou starší, některé úplně nové. Můžete se inspirovat.

Řecký obchod Tria Elia

Součástí moderního e-shopu s řeckou kosmetikou a olivovými oleji byla příprava sekce s recepty, která vytváří značný podíl návštěvnosti. Moderně, jednoduše.

zobrazit

Tvorba e-shopu WEST MEDICAL

Díky výchozí šablonové variantě získal zákazník komfortní e-shop za velmi dobrou cenu, na kterém si vyzkouší rozjezd prodeje přes internet. Možný rozvoj.

zobrazit