Technické vlastnosti e-shopů

Denně pracujeme na výrobě e-shopů na našem redakčním systému, občas k nám přijde i e-shop na Wordpressu. Technické řešení e-shopů je různé, proto je důležitá kvalitní příprava před samotnou tvorbou. E-shopy by také měly obsahovat mnoho parametrů, které si vyžadují aktuální trendy - a to jak mezi vyhledávači, tak uživateli.

Proč využít náš redakční systém?

Náš systém jsme použili už na desítkách různých e-shopů a díky zpětné vazbě našich klientů i zákazníků jsme měli šanci upravit celé řešení tak, aby bylo co nejjednodušší. Redakční systém je navíc přizpůsoben nejnovějším trendům, mezi které patří především rychlost načítání nebo reponzivita. Systém také pravidelně rozšiřujeme o nové moduly nebo možnost dopravy a plateb.

Efektivní práce na e-shopu

Mezi nejvyšší nákladovou položku patří správa obsahu a expedice zboží. Proto se snažíme procesy zjednodušit! E-shopy mají:

  • jednoduchou správu obsahu
  • evidenci transakcí
  • automatizované vyřizování objednávek
  • napojení na různé skladové systémy třetích stran
Pokud je váš systém ve skladu nebo v dopravě zaběhnutý, jsme schopni velice rychle funkčnost e-shopu upravit. Náš systém si vždy upravíme tak, aby maximálně vyhovoval vašim potřebám.

Rozšíření e-shopu

Možností rozšíření existuje spousta - základní verze e-shopu nabízí to nejdůležitější, bez čeho byste se neobešli. Rozšíření je náročnější na správu, rychlost i finance - proto vždy implementujeme jednotlivé moduly tak, jak budete potřebovat. Pokud se vám bude někdy hodit nějaká z rozšířených funkcí, stačí říct a za chvíli ji tam máte.
 
Mezi běžná rozšíření e-shopu patří:
  • velkoobchod
  • jazykové mutace
  • napojení na skladové systémy
  • různé volby dopravy a plateb

Na našem řešení můžete i v základním módu spravovat desítky tisíc produktů a variant!

Responzivní design

V dnešní době se už moc nehraje na mobilní weby, do hry se dostává spíše responzivní design. Pracujete tak vždy s jedním obsahem, který se automaticky přizpůsobuje velikosti obrazovky. Všechny naše e-shopy a i webové stránky jsou responzivní!

Zeptejte se na více detailů, rádi vám odpovíme.

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.