Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě získávají postupem času stále vyšší důležitost nejen v online marketingu, ale v celém podnikání. Ať už realizujete offline nebo online reklamu, všude musíte být vidět. Sociální sítě jsou pak skvělým nástrojem pro propagaci vašeho zboží, služeb či firmy nebo osoby jako takové.

Jaké sociální sítě existují?

Záleží jen na vás, jaké sociální sítě budete využívat. Nejrozšířenější je bezpochyby Facebook - ten doporučujeme každému. Další sociální sítě nejsou nutností a záleží vždy na oboru podnikání. Ne každá sociální síť se hodí pro každého - na každé je totiž trochu odlišná skupina lidí. 

Facebook

Facebook je skvělým nástrojem pro oslovení různých skupin uživatelů. Chcete být na internetu vidět? Využívejte placené kampaně i organické příspěvky.

zobrazit

Instagram

Vzhledem k nabízeným možnostem se stal Instagram oblíbeným nejen pro osobní použití, ale i jako marketingový nástroj pro budování značky.

zobrazit

Twitter

Twitter patří k populárním sociálním sítím současnosti, na kterém lze sdílet krátké příspěvky o 140 znacích. Je skvělý pro větší firmy a konzultanty.

zobrazit

Pinterest

Pinterest představuje velmi dobré místo k vizuální propagaci značky. Umožňuje nahrávat propagační fotografie, a vytvářet tak atraktivní produktové katalogy.

zobrazit

LinkedIn

LinkedIn je globální sociální síť, která se zaměřuje hlavně na byznys vztahy. Jedná se o ideální nástroj pro vytváření obchodních partnerství

zobrazit