PPC kampaně

Placené kampaně jsou nedílným zdrojem návštěvnosti, tržeb, poptávek ... Vlastně čehokoli, co potřebujete ve vašem podnikání nebo propagaci docílit. PPC reklamu je vhodné kombinovat s optimalizací pro vyhledávače.

Co je to PPC?

PPC znamená v angličtině Pay Per Click - tedy Platba za klik. Díky PPC platíte pouze tehdy, když na vaši reklamu někdo klikne. PPC reklama nemusí nutně znamenat pouze textovou reklamu ve vyhledávací síti nebo bannerovou reklamu v síti obsahové - placené kampaně se rozšířili do Gmailu nebo na Facebook.

Výhody placené propagace

SEO nabízí mnoho možností, většina z nich je však dlouhodobějšího rázu. Výsledek se nemusí projevit ihned. To PPC je pravý opak. Díky placeným kampaním jste schopni ovlivnit výsledky na webu (minimálně návštěvnost) za pár minut. Placené kampaně jsou skvělé pro rychlejší start vašeho podnikání.

PPC reklamou můžete regulovat také poptávku a nabídku - pokud máte například obsazený apartmán nebo plný týden v kaneldáři konzultací/masáží/servisu, reklamu pozastavíte a spustíte zase za pár dní.

Formáty PPC reklamy

PPC reklamou dnes můžete zasáhnout většinu uživatelů, kteří se na internetu pohybují. Nejběžnější inzerce je v Google (AdWords), na Seznamu (Sklik) nebo na Facebooku. Reklamy lze rozdělit na textové nebo bannerové, případně pak výkonostní a brandové. U výkonostních reklam se snažíte docílit co nejvyššího plnění nastavených cílů, u brandových pak rozšiřujete podvědomí o vaší značce.

Optimalizace a správa PPC kampaní

Správa PPC reklamy je důležitá - kromě vylepšování a vyhodnocování reklamních textů vybíráme relevantní klíčová slova, nastavujeme různá rozšíření, cílení a publika uživatelů nebo připravujeme nové reklamní sestavy a strategii pro PPC. Nedílnou součástí je optimalizace stránek - tím jste schopni ovlivnit kvalitu reklamy a její výslednou cenu.

Chcete poradit s reklamnou na internetu, připravit strategii PPC kampaní, zkontrolovat stávající kampaně nebo začít na reklamě rovnou pracovat? Dejte nám vědět!

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.