Poradenství při výběrovém řízení

Výběrové řízení může být velmi zapeklitou záležitostí a mnohdy je důležité využít odborných služeb. Výběrové řízení bude díky kvalitní přípravě efektivnější, nebude trvat tak dlouho a zvýší šanci na získání kvalitního webdevelopera/projektu.

Jste zadavetelem výběrového řízení?

Pokud se chystáte vypsat výběrové řízení, můžete využít našich zkušeností z poradenství u výběrových řízení k velkým projektům. Ať už se bude výběrové řízení týkat jakéhokoli oboru, je důležité, aby bylo splnitelné. Naopak byste si měli dát pozor na neúplná zadání nebo podhodnocené požadavky. Proč?

Pokud vystoupíte s nevhodně specifikovanou nabídkou, každý může zadání pochopit jinak. Je pak jen otázkou času, kdy se vám na stole začnou hromadit nabídky různých společností, které vaše (nespeficikované) požadavky nesplňují. Odmítnutí těchto společností je pak velmi obtížené, jelikož zadání s požadavky na dodavatele znělo jinak. 

Jste uchazeči o získání projektu?

Pokud chcete získat výhodu nad konkurencí, která se bude o výběrové řízení ucházet, je nutné připravit kvalitní podklady s adekvátní cenovou nabídkou. Současně s tím je často velmi obtížné dodržovat všechny podmínky a pravidla soutěže o získání projektu.

Poradenství při výběrovém řízení je vhodné pro všechny, kteří se chtějí stát nějakým dodavatelem, obchodníkem nebo spolupracovníkem a je bezpodmínečné, aby měli vlastní web nebo marketingový plán.

Více informací vám rádi sdělíme e-mailem, telefonem nebo osobně. Stačí se s námi spojit.

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.