Napojení e-shopů na skladové systémy, sklad v e-shopu

Mezi základní požadavky a očekávání uživatelů e-shopů je dostupnost produktů skladem. Proto je důležité využít modul Sklad, který seskupuje všechna data o dostupnosti produktů. Snadno pak zobrazíte dostupnost u produktu, nemusíte mít nic "Na dotaz". Pokud pak máte více poboček a chcete zobrazovat, na které z nich produkt je, také na to máme řešení.

Vlastnosti modulu sklad

Modul Sklad je napojen na ekonomický software a tak se okamžitě synchronizuje, vytváří se faktury apod. Po nákupu se automaticky produkt ze skladu odepíše, u stornovaných objednávek se naopak připíše.

Ve skladu už v rámci redakčního systému můžete kontrolovat historii změn na skladu, převádět produkty mezi sklady, filtrovat položky podle různých parametrů (značka, kód, množství), připojovat doplňkové produkty nebo nastavovat upozornění při poklesu určitého počtu produktů na skladě.

Napojení na systémy třetích stran

Náš e-shop je možné propojit s různými systémy třetích stran - s dodavateli, ekonomickými i skladovými programy... Propojení doporučujeme realizovat přes XML formát, jelikož je jeho správa nejpraktičtější a poměrně jednoduchá.

Mezi hlavní a nejčastěji realizované propojení patří:

  • XML
  • XML-RPC
  • CSV (starší způsob aktualizace dat, který nelze zcela zautomatizovat)
  • přímé napojení na databázi (vyžaduje individuální vývoj)

Chcete připravit nabídku tvorby e-shopu s napojením na některý software nebo pomoci s importy produktů? Stačí nás kontaktovat a zbytek zařídíme my!

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.