Ceník tvorby e-shopů

Za více peněz více muziky - platilo to vždy a bude to platit i nadále. Adekvátní cena e-shopu je proto hodně proměnná. Záleží na náročnosti výroby a stylování, importech produktů a použitých rozšířeních.

Základní cena e-shopu - levné internetové obchody

Vzhledem k nutnosti vývoje, stylování a dalším úpravám, je základní cena o něco málo vyšší, než u jednoduchých webových stránek. Běžně jsme schopni e-shop připravit od 13 000 korun, přičemž si produkty musíte plnit ručně a najdete zde pouze základní formy plateb a dopravy. Získáte tak připravené řešení s možností dalších rozšíření.

Platba za výrobu je možná jak při realizaci, tak na splátky. E-shop vás vyjde na nějakých 1 300 Kč měsíčně! Důležité je k nákladům za výrobu připočítat poplatek za doménu a hosting, který se odvádí podle zvoleného typu serveru.

Pokročilé e-shopy

Mezi nejčastěji realizované e-shopy patří jednoduché systémy s několika rozšířeními. Pokud je dobře zpracovaný XML feed pro import, lze realizovat i import produktů a to do ceny kolem 20 - 25 000 Kč. Tyto e-shopy mají již vlastní grafickou podobu titulní strany, upravené barevné řešení k logu a více možností doprav.

Na e-shopu strávíme mnoho hodin, vývojem pak ještě více. Proč si vybrat nás, když můžete mít krabicové řešení s cenou 1 500 Kč měsíčně? Důvod po výběr PeVat je především ten, že jsme schopni kdykoli upravit téměř cokoli budete potřebovat. Nenabízíme pouze možnosti rozšíření, ale také grafických úprav titulní strany, výpisů produktů apod.

Ziskovost e-shopu

Za jak dlouho se vám náklady do e-shopu vrátí je velmi obtížné propočítat. Pokud již e-shop máte a uvažujete o redesignu, je to o něco snazší. Měli byste znát:

  • měsíční tržby (obrat mínus náklady)
  • náklady na produkty na sklad (počáteční náklad kvůli naskladnění)
  • náklady na objednávku (expedice, vyřízení faktur)
  • náklady na propagaci
  • odhadovanou cenu e-shopu a jeho provoz

Začátek provozu e-shopu bude pravděpodobně nákladnější, je tak nutné počítat s tím, že v prvních měsících vyděláte výrazně méně. Pokud je pak stanovena správná cena, marže a kampaně jsou dostatečně optimalizované, lze získat návratnost investice už za pár měsíců.

Chcete pomoci s propočtem nebo poptat tvorbu cenově dostupného e-shopu? Napište nám!

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.