Analýza odkazového portfolia webu

Odkazové portfolio je velmi důležité pro získání vyšší kvality webu a následně lepších pozic v organickém vyhledávání. Tvorba odkazového portfolia - linkbuilding - je tak jedním ze základních kamenů internetového marketingu.

Obsah analýzy odkazů

V rámci analýzy se věnujeme vyhodnocování kvality odkazů hned z několika rovin. Řešíme:

  • kvalitu, četnost a smysluplnost interních odkazů
  • odchozí odkazy z webu
  • odkazy na web

Právě odkazům na web lze přisoudit nejvyšší kvalitu, nicméně ani na další dva typy odkazů nelze zapomínat.

Analýza odkazového portfolia neobsahuje pouze vyhodnocení kvality odkazů a možné odkazové příležitosti pro váš web, ale také odkazy, které má vaše konkurence. Na mnoha konkurenčních webech lze totiž objevit skvělé odkazy z webů, ze kterých by mohli ve zlepšení výsledků pomoci i vám.

Kromě analýzy odkazů vždy navrhujeme weby, kam by bylo vhodné odkazy umístit. Často se k realizaci často připojuje monitoring zmínek na značku či konkrétní téma (na internetu se objeví zmínka o vaší firmě -> můžete zde umístit odkaz nebo se zapojit do diskuze) nebo broken linkbuilding (hledání neplatných odkazů na konkurenční weby, které lze nahradit odkazy na váš web).

Proč si vybrat k analýzy odkazů nás?

Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a jsou za námi desítky spokojených klientů. To jsou hlavní důvody, proč si pro analýzu vybrat nás. Existuje mnoho začátečníků, kteří udělají práci levněji - s neúplným výstupem můžete však pracovat stejně tak, jako s výstupem žádným. Potřebujete komplexní výsledek, který zajistí možnost dalšího rozvoje.

Cena analýzy odkazového portfolia

Vždy rádi odevzdáváme komplexní řešení, na které je potřeba dostatečná časová dotace. U malých webů s menší konkurencí nebo konkurencí s obvykle nekvalitními odkazy (regály,...) zabere analýza kolem 5-6 hodin, u velkých webů to může být několikanásobně více. Analýza odkazového portfolia je v menším rozsahu realizována často také u SEO auditu webu - stačí se domluvit a můžeme jednotlivé typy analýz zkombinovat.

Při stanovení rozsahu můžeme připravit předběžný odhad, platba je pak realizována buďto za odevzdaný výstup nebo častěji s ohledem na hodinovou sazbu.

Potřebujete více informací nebo chcete zaslat poptávku? Můžete nás kontaktovat nebo nám odeslat formulář.

Kontaktujte nás

Vyplňte Vaše celé jméno. (Jméno, Příjmení, popř. titul).
Vyplňte Vaší emailovou adresu, na které jste k zastižení.
Telefonní číslo, na kterém jste přes den k zastižení.

* ... Prosím vyplňte položky označené hvězdičkou. Budeme tak moci rychleji a lépe reagovat na Váš dotaz. Děkujeme.